zespół maksim

Witamy na oficjalnej stronie zespołu MaKsim! Zapraszamy do zapoznania się z naszą twórczością oraz ofertą sklepową.

zespół maksim

Witamy na oficjalnej stronie zespołu MaKsim!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą twórczością oraz ofertą sklepową.

Zespół muzyczny na wesele i nie tylko

Odpowiednia oprawa najważniejszej nocy w Waszym życiu to bardzo ważna sprawa. Zespół MaKsim tworzy grono pasjonatów wyspecjalizowanych w gatunkach takich jak polska muzyka folkowa, a także ta pochodząca z Rosji, Ukrainy i Białorusi.

Założycielem grupy jest akordeonista i wokalista MaKsim – Krzysztof Topór. Nasz band tworzą także Krystian Wilenta i Jacek Drużba – doświadczeni i zaangażowani muzycy, którzy zapewnią Waszym gościom pierwszorzędną rozrywkę.

Co nas wyróżnia?

Nasz zespół na wesele, które odbywa się Mazowieckiem lub Podlaskiem, wyróżnia się ogromną pasją, werwą i żywiołowością. Biesiadom akompaniujemy, grając polską, białoruską oraz ukraińską muzykę folkową na trzy akordeony nagłośnione przystawkami. Organizujemy niezapomniane, ciekawe zabawy oczepinowe, które zapadają w pamięć każdemu z gości weselnych. Ponadto korzystając z usług zespołu MaKsim, możesz mieć pewność, że wszelkie Twoje indywidualne preferencje staną się naszym priorytetem!

Nasz repertuar tworzy muzyka inspirowana tradycyjnymi, słowiańskimi, folkowymi rytmami prosto z Polski, Rosji, Ukrainy oraz Białorusi. Wybór utworów idealnie pasujących do charakteru prowadzonej przez nas imprezy oraz sugestii gospodarzy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Oferujemy szeroki wybór utworów folkowych i tanecznych. Zapewniamy, że wszyscy goście weselni wyjdą na parkiet i zostaną na nim do białego rana!

Zespół MaKsim jest przede wszystkim elastyczny i otwarty na Wasze pomysły. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu polskich wesel gwarantuje, że przedstawimy Wam wiele przemyślanych i doskonale sprawdzających się rozwiązań.